پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 72
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۳
اندازه متن
هافبک نفت تهران گفت:

از پیشنهاد تیم‌های خوزستانی استقبال می‌کنم

هافبک تیم نفت تهران گفت: در صورت داشتن پیشنهاد از تیم‌های استان خوزستان از حضور در این تیم‌ها استقبال می‌کنم.

به گزارش خوزنا به نقل از خبرگزاری فارس؛ ایمان مبعلی در حاشیه برگزاری دیدار دوستانه با تیم منتخب فوتبال ایذه با اشاره به نتایج خوب نفت در سال‌های اخیر اظهار کرد: دلیل موفقیت تیم نفت، مدیریت خوب و با تفکر در کنار انتخاب مربیان کاردان بوده است.

وی افزود: در فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتیم و با توجه به اولین سال حضور نفت در آسیا، نتایج خوبی کسب کردیم ولی فعلا چیزی تمام نشده است.

هافبک خلاق تیم نفت تهران در ادامه بیان کرد: هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از تیم‌های دیگر نداشته‌ام و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی در آینده فوتبالی من در لیگ برتر خواهد افتاد.

وی با ابراز علاقه برای حضور در تیم‌های خوزستانی خاطرنشان کرد: در صورت داشتن پیشنهاد از تیم‌های استان از حضور در این تیم‌ها استقبال می‌کنم، ولی باید دید که آنها خواهان جذب من هستند یا خیر.

بازیکن ایذه‌ای فوتبال کشور در مورد شرایط فوتبال این شهرستان تصریح کرد: بازیکنان خوبی از این شهر رشد کرده‌اند و با توجه به فراهم بودن بستر و حضور مربیان بسیار زحمتکش، باید شاهد رشد فوتبالیست‌های بیشتری از شهرستان ایذه باشیم.

مبعلی در پایان با اعلام اینکه از عدم دعوت به تیم ملی ناراحت نیستم، خاطرنشان کرد: در جام ملت‌ها می‌توانستم جز نفرات اصلی تیم ملی باشم، ولی هیچ‌وقت اعتراض نکردم و امیدوارم تیم ملی در مسابقات خود موفق شود.


پایان پیام
ارسال نظر