پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 287
۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۱
اندازه متن
معاون جمعیت هلال احمر:

کارگاه آموزش آشنایی با ویروس کرونا در اهواز برگزار شد

نخستین کارگاه آموزش آشنایی و پیشگیری ویروس کرونا با حضور جوانان منتخب جمعیت هلال احمر استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش خوزنا به نقل از مهر؛‌ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان در نخستین کارگاه آموزش آشنایی و پیشگیری ویروس کرونا با تسلیت فاجعه منا و با اشاره به بازگشت حجاج و احتمال انتشار ویروس کرونا اظهار کرد: یکی از فعالیت های مهم و کارساز در حوزه جوانان هلال احمر، افزایش دانش علمی و عملیاتی است که برنامه های آموزشی و مهارتی به همین منظور اجرا می شوند.

بیژن فتاحی راد با بیان اینکه اعضای جوان هلال احمر به عنوان مبلغان و مروجان سلامت فعالیت می کنند، گفت: با توجه به صدمات ویروس کرونا این کارگاه آموزشی آشنایی و پیشگیری از این بیماری مهلک با همکاری معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برپا شده است.

وی با اشاره به حضور پرشور و پویای اعضای مراکز امور جوانان هلال احمر خوزستان، تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی مطالبی از قبیل تاریخچه بیماری کرونا و شروع آن در کشورهای دیگر، آشنایی با بیماری کورنا ویروس، نحوه پیشگیری و مقابله با آن و اقدامات انجام شده در برابر بیماری مذکور توسط کارشناسان زبده معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز ارائه می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: جوانان هلال احمر پرچمداران عرصه نوعدوستی و فعالیت های خیرخواهانه و بدون چشمداشت هستند. امید است تا این جوانان در در راستای آگاهی مردم از این ویروس مهلک همانند فعالیت های دیگر گام های استواری بردارند.

این کارگاه با حضور ۱۰۰ نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان خوزستان و با تدریس عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.


پایان پیام
ارسال نظر