پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 254
۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۸
اندازه متن
دبیر هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی:

اعضای ستاد اجرایی جشنواره تئاتر خیابانی خوزستان منصوب شدند

دبیر هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی استان خوزستان از انتصاب احكام اعضای ستاد اجرایی هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی استان خبر داد.

به گزارش خوزنا؛ علی بنائیان از برگزاری نشست شورای هماهنگی هفتمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی استان خوزستان خبر داد و گفت: در این نشست كه با حضور اعضای منتخب ستاد برگزاری جشنواره برگزار شد، حكم های هر یك از اعضای منتخب به آنها تقدیم شد، تا از این پس با احراز سمت فوق در جهت هرچه پربارتر برگزار كردن جشنواره گام بردارند.

وی افزود: طی حكم های صادر شده و پس از بررسی های لازم، ساسان ریاحی پور به عنوان مسئول دبیرخانه، هماهنگی و سایت جشنواره، سپیده شهبازی خبرنگار و مسئول روابط عمومی جشنواره، سعید نگراوی حمل و نقل، مهدی صفی آبادی مسئول ستاد اسكان و پذیرایی و ایمان نخلستانی به عنوان مسئول امور فنی منصوب شدند.

دبیر هفتمین جشنواره تئاتر خیابانی خوزستان با تاكید بر تلاش برای هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره اظهار كرد: تمامی تلاش من و تیم اجرایی بر این خواهد بود كه جشنواره به لحاظ كیفی سطح برگزاری به مراتب از سال های قبل بهتر و درخشان تر باشد كه امیدواریم با همدلی و همبستگی كلیه یاریگران و برگزاركنندگان و همچنین هماهنگی ستاد اجرایی به این مهم دست پیدا كنیم.

جشنواره تئاتر خیابانی استان خوزستان امسال از روز سوم شهریور تا ششم همین ماه به طور مشترک در دو شهرستان اهواز و باغملک به اجرا درمی آید که که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته افتتاحیه این جشنواره در شهرستان باغملک و اجراها و داوری گروهای نمایشی وهمچنین اختتامیه جشنواره در اهواز برگزار می شود که لازم به ذکر است تالار آفتاب محل در نظر گرفته شده برای اجراهای بخش داوری جشنواره است.


پایان پیام
ارسال نظر