پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 252
۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۲۵
اندازه متن

مجموعه داستان «راز مینا» در اهواز رونمایی می‌شود

رونمایی از مجموعه داستان جدید نویسنده خوزستانی چهارشنبه ساعت ۱۹ در موزه هنرهای معاصر اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش خوزنا به نقل از مهر؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز گفت: همان‌طور که پیش از این نیز گفته بودیم در نظر داریم به‌صورت مدون، تألیفات نویسندگان بومی را به مرور در قالب برنامه‌های رونمایی به مخاطبان معرفی کنیم.

محمد جوروند افزود: این اداره اولین برنامه رونمایی را در نمایشگاه قران ماه رمضان با رونمایی از کتاب شعر دیوان عنگودی آغاز کرد و هم‌اکنون در نظر داریم از کتاب «راز مینا» تألیف نویسنده خرمشهری هادی هیالی رونمایی کنیم.

جوروند یادآور شد: تمامی هنرمندان در رشته‌های مختلف هنری می‌توانند برای رونمایی از آثار خود همچون آثار موسیقی، تألیف کتاب و... با این اداره در تماس باشند.

راز مینا عنوان مجموعه داستانی است که «هادی هیالی» نویسنده خرمشهری به زیر چاپ فرستاده و در اهواز با حضور کتاب دوستان و علاقه‌مندان شعر و رمان رونمایی می‌شود.

راز مینا شامل ۹ داستان کوتاه است که به رویدادهای تاریخی و معاصر منطقه می‌پردازد و شخصیت‌های بومی در آن نقش دارند. این مجموعه داستان در ۱۲۰ صفحه توسط نشر شادگان به‌تازگی منتشر شده است.

دامی برای عطوان، سفری کوتاه اما به یاد ماندنی، زمانی برای آبتنی، فصل تسویه حساب، اعترافی ساده، به خاطر یک‌مشت خارک، پرواز بر فراز شط، نهوه و راز مینا عنوان‌های فهرست این کتاب است.


پایان پیام
ارسال نظر