پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 25
۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۴
اندازه متن
بازگشت اسکوچیچ به ایران

دراگان در دوراهی تهران-اهواز

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تا ساعاتی دیگر وارد فرودگاه امام خواهد شد.

به گزارش خوزنا به نقل از خوزستان اسپورت؛ دراگان اسکوچیچ قرار بود روز سه شنبه هفته جاری به ایران برگردد، اما با توجه به شرایط ویژه ای که در دو باشگاه فولاد و استقلال تهران ایجاد شد، ترجیح داد 48 ساعت زودتر به سمت ایران حرکت کند.

عدم ابلاغ حکم مدیریت مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تا پایان روز شنبه و قطعی نشدن انتقال علیرضا منصوریان به استقلال، به دلیل عدم موافقت باشگاه نفت تهران، سبب گردید تا دراگان اسکوچیچ زمان سفر به ایران را دو روز جلوتر بیاورد.

از یک سو استقلالی‌ها برای اسکوچیچ پیام فرستاده اند که در صورت عدم حضور منصوریان می‌خواهند با او مذاکره کنند، از سوی دیگر هم به اسکوچیچ خبر رسیده که مدیران بعدی باشگاه فولاد بدشان نمی آید این مربی کروات از این تیم جدا شود تا بتوانند مربی موردنظرشان را در راستای اعتقاد شخصی و البته صرفه جویی اقتصادی، روی نیمکت فولاد بنشانند.

در عین حال، تعدادی از مسئولان باشگاه فولاد خوزستان که در غیاب مدیران مستعفی و قبل از معرفی مدیران جدید، امور روزمره باشگاه فولاد را انجام می دهند، با اطلاع از عزیمت اسکوچیچ به سوی ایران، سریعاً برای او هتل رزرو کردند تا به محض ورود به تهران راهی هتل شود. مسئولان فولاد همچنین برای بعد از ظهر امروز (یکشنبه) بلیط پرواز تهران – اهواز را برای اسکوچیچ تهیه کرده اند تا این مربی کروات به اهواز بیاید، چرا که احتمال می رود تا بعد از ظهر یکشنبه حکم مدیرعامل جدید فولاد رسماً ابلاغ شود.

دراگان اسکوچیچ چند روز پیش از طریق اسکایپ با دو تن از مسئولان باشگاه فولاد صحبت کرده و یک فهرست جدید 10 نفره، شامل دو گروه 5 نفره، از بازیکنان موردنظرش را از طریق ایمیل برای مسئولان باشگاه ارسال کرده تا در اختیار مدیرعامل جدید فولاد قرار گیرد.

اسکوچیچ بصورت کتبی تأکید کرده در صورتی که 5 بازیکن اول جذب فولاد شوند، نیازی به 5 بازیکن بعدی حاضر در فهرست ارائه شده نخواهد بود. وی همچنین از مسئولان باشگاه خواسته وضعیت سربازی بازیکنانی نظیر رفیعی و رحمانی روشن شود تا او بتواند برای تکمیل فهرست 18 نفره بازیکنان بالای 23 سال اقدام کند.

درخواست کتبی اسکوچیچ اما چند روز است که روی دست دو نفر از دست اندرکاران باشگاه فولاد مانده، چرا که اتاق مدیرعامل این باشگاه فاقد مدیری است که بتوانند درخواست کتبی اسکوچیچ را به او تحویل دهند. البته مفاد درخواست اسکوچیچ بصورت شفاهی به گزینه مدیریت باشگاه فولاد اعلام شده است تا پیشاپیش در جریان خواسته‌های اسکوچیچ قرار بگیرد. خواسته‌هایی که شاید مورد پسند مدیرعامل جدید باشگاه نباشد.

به هر حال دراگان اسکوچیچ تا ساعاتی دیگر از طریق فرودگاه امام وارد ایران خواهد شد. این مربی کروات پس از ورود به ایران، به دوراهی تهران-اهواز خواهد رسید و باید یکی از دو مسیر پیش رو را انتخاب کند. گردش او به سمت تهران البته در صورتی محقق خواهد شد که باشگاه نفت تهران مجوز انتقال منصوریان به استقلال را صادر نکند.

پایان پیام
ارسال نظر