پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 215
۰۶ امرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۳
اندازه متن
رئیس انجمن نمایش اندیمشک:

نمایش «آسا» نماینده خوزستان در جشنواره تئاتر بین‌المللی رضوی

رئیس انجمن نمایش اندیمشک گفت: نمایش «آسا» از این شهرستان به عنوان تنها نماینده استان خوزستان در جشنواره تئاتر بین‌المللی رضوی برگزیده شد.

به گزارش خوزنا به نقل از فارس؛‌ محمد یاقوت‌پور اظهار کرد: نمایش «آسا» از این شهرستان به عنوان نماینده استان خوزستان برای شرکت در دهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر رضوی برگزیده شد.

وی افزود: این نمایش با نویسندگی و کارگردانی «مهدی آشوغ» و با موضوع امامزاده شاهزاده احمد(ع) از نوادگان امام موسی کاظم(ع) در این جشنواره شرکت خواهد کرد.

رئیس انجمن نمایش اندیمشک اضافه کرد: محسن خدادادی، محمد لهراسبی، شکوفه جودکی، سارا مشعل و مهرنوش برلیان از دیگر دست‌اندرکاران و بازیگران این نمایش هستند.

یاقوت‌پور یادآور شد: دهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر رضوی از 25 مردادماه سال‌جاری در استان خراسان و با حضور 14 گروه نمایشی از ایران و سایر کشورها برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این جشنواره در موضوعاتی مانند شناخت اندیشه‌ها و زندگانی امام رضا(ع)، مضامین عالی فرهنگ رضوی، تاثیر اندیشه و آثار امام رضا(ع)در زندگی فردی و اجتماعی و شناساندن تأثیرات سیره امام رضا(ع) در زندگی انسان معاصر برگزار می‌شود.

یاقوت‌پور در پایان بیان کرد: هنرمندان اندیمشک دارای استعداد بسیار خوبی در همه رشته‌های هنری به ویژه هنر نمایش هستند و در صورت حمایت بیشتر مسئولان شاهد موفقیت‌های بیشتری از هنرمندان این شهرستان در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.


پایان پیام
ارسال نظر