پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 213
۰۵ امرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۸
اندازه متن
استاندار خوزستان:

توسعه جامعه نیازمند کارشناسان و مدیران کارآمد است

استاندار خوزستان گفت: توسعه در جامعه بدون شک نیازمند مدیران و کارشناسان کارآمد است.

به گزارش خوزنا به نقل از  ایرنا؛ عبدالحسن مقتدایی در آیین کلنگ زنی ساختمان اداری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان در اهواز اظهار کرد: بدون استقرار کارشناسان و مدیران به روز و کارآمد، هیچ توسعه ریشه دار و مداومی اتفاق نمی افتد.

وی با اشاره به اینکه افراد صاحب فکر باید در محیطی مستقر باشند که کامل مجهز باشد افزود: همانگونه که باید تکنولوژی خاص را باید در امن ترین نقطه محافظت کنیم نیروهای قابل و خبره نیز باید به صورت ویژه محافظت شوند تا در انجام ماموریت ذاتی خود موفق باشند.

مقتدایی ادامه داد: برای توسعه جامعه، وجود تجهیزات در کنار نیروی انسانی و ساختمان مجهز برای هرچه بهتر انجام دادن ماموریت لازم است.

وی گفت:باید افکار کهنه از سازمان مدیریت دور شود و مدیران باید با فکر نو و اجرای طرح های جدید آثار ماندگار از خود به جای بگذارند.

وی اضافه کرد: 70 پروژه شاخص معاونت های مختلف در ارتباط با دستگاه های درون استان به صورت کتابچه ای تدوین، و در اختیار دستگاه ها و رسانه ها قرار می گیرد.

مشاور طرح نیز در این آیین اظهار کرد: ساختمان اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان در هشت طبقه با اعتبار 292 میلیارد ریال احداث می شود.

عنایت ا... طالبی افزود: در این بنا سه سرسرا به ظرفیت 120 نفر و یک سرسرای آمفی تاتر با ظرفیت 225 نفر به صورت استاندارد و به روز با فضاهای جانبی طراحی شده است.

وی ادامه داد: معماری بنا به صورت سنتی و ایرانی- اسلامی، و با ملاحظات ویژه زلزله احتمالی ساخته می شود.

مشاور طرح ابراز امیدواری کرد: این طرح تا سال 96 به بهره برداری برسد.

پایان پیام
ارسال نظر