پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 201
۰۴ امرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۴
اندازه متن
سرمربی نفت آبادان:

مشکلات مانع حضور تیم واترپلوی نفت آبادان در لیگ برتر شد

سرمربی تیم واترپلوی شرکت پالایش نفت آبادان گفت: برای بار سوم است که جواز لیگ برتر را کسب می‌کنیم اما متاسفانه شورای ورزش وزارت نفت اجازه حضور ما در لیگ برتر را نمی دهد.

به گزارش خوزنا به نقل از مهر؛ فرزاد کنعانی اظهار کرد: تیم واترپلوی شرکت پالایش نفت آبادان در اواخر سال ۹۳ در لیگ دسته یک حضور یافت و جواز حضور در لیگ برتر را گرفت و اکنون برای بار سوم است که جواز لیگ برتر را کسب می‌کنیم اما متاسفانه شورای ورزش وزارت نفت ترتیب اثری نداده است.

وی توضیح داد: در لیگ شرکت می‌کنیم ولی به دلیل مشکلات پیش آمده بر می‌گردیم. نامه‌نگاری هم کرده‌ایم ولی ترتیب اثر داده نمی‌شود.

سرمربی تیم واترپلوی شرکت پالایش نفت آبادان عنوان کرد: در حال حاضر برخی نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان ورزش آبادان پیگیر این موضوع هستند ولی این پیگری‌ها فقط به صورت شفاهی امیدوارکننده بوده و عملا اتفاق خاصی رخ نداده است.

کنعانی ادامه داد: در موضوعات کارشناسی اعلام کردیم چنانچه روند تیم به این صورت پیش برود جایگاهی در بین تیم‌های واترپلو نداریم. شناگران تیم را تا سن ۱۷ سالگی می‌توانیم نگه داریم. وقتی خروج شناگرانمان را مشاهده می‌کنیم برای من به عنوان مربی و همچنین بازیکنان انگیزه‌ای نمی‌ماند.

وی تاکید کرد: ما مشکل بودجه‌ای نداریم اما اساسنامه شورای ورزش وزارت نفت می‌گوید دو تیم نفتی فقط باید در لیگ برتر واترپلو حضور داشته باشند و این موضوع در حالی است که اگر ما در لیگ برتر حضور داشته باشیم به عنوان سومین تیم از وزارت نفت شرکت می‌کنیم.


پایان پیام
ارسال نظر