پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 167
۱۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۰
اندازه متن
دارنده نشان طلای پارالمپیک لندن:

با هدف شکست رکورد جهانی وارد مسابقات جهانی و پاراالمپیک می شوم

دارنده نشان طلای پرتاب دیسک و مدال برنز پرتاب وزنه پارالمپیک 2012 لندن گفت: آمادگی لازم برای حضور در رقابت های جهانی قطر و پاراالمپیک برزیل را دارم و با هدف ارتقای رکوردهای جهانی خود وارد این مسابقات می شود.

به گزارش خوزنا به نقل از ایرنا؛‌ جواد حردانی با اشاره به حضورش در رقابت های بین المللی دوبی اظهار کرد: با توجه به آمادگی که برای حضور در این رقابت ها دارم امید می رود باز هم بتوانم برای کشور خود افتخار آفرینی کنم و از مردم می خواهیم بازهم برای درخشش ملی پوشان در این رقابت ها برای ما دعا کنند.

وی افزود: سعی دارم با تمام توان خود در این رقابت ها شرکت کرده و علاوه بر حفظ رکوردهای گذشته به فکر ارتقای رکورد جهانی خود باشم. 

دارنده نشان طلای پرتاب دیسک و مدال برنز پرتاب وزنه پارالمپیک 2012 لندن بیان کرد: اکنون رکورد جهانی 48 متر و 32 سانتیمتر و رکورد پارالمپیک 45 متر و 65 سانتیمتر است که هر دو آنها در اختیار خودم است و تلاش می کنم تا در رقابت های جهانی قطر و پاراالمپیک برزیل آنها را ارتقا بخشم.

وی با اشاره به مصدومیتش و دوری از رقابت های باشگاهی و بین المللی گفت: باتوجه به این که پس از یک و سال و نیم مصدومیت و دوری از مسابقات نخستین حضور خود را در مسابقات برون مرزی و بین المللی دوبی تجربه کردم نتیجه خوبی را به دست آورده و موفق به کسب سه نشان شدم.

وی افزود: باتوجه به این که مدت ها از حضور در مسابقات دور بودم اما تمرینات سبک را کنار نگذاشته و به خوبی توانستم آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات به دست آورم.

این ملی پوش دو و میدانی با اشاره به کسب یک نشان نقره و دو برنز در رقابت های بین المللی دوبی بیان کرد: با توجه به تمرینات مستمری که داشتم در این رقابت ها موفق شدم سه نشان را برای کشور خود کسب کنم و امید می رود در رقابت های جهانی قطر نیز بتوانم بازهم برای میهن خود افتخار آفرینی کنم.

وی ادامه داد: رقابت های دو و میدانی باشگاه های کشور از 15 مرداد آغاز می شود و اکنون در حال آماده سازی برای حضور در این مسابقات هستم.

حردانی گفت: نفرات برتر در این رقابت ها می توانند جواز حضور در رقابت های جهانی قطر و رقابت های پاراالمپیک برزیل را کسب کنند.

رقابت های جهانی دو و میدانی قطر اوایل آبان امسال، و رقابت های پاراالمپیک برزیل از 7 تا 18 سپتامبر (16 تا 27 شهریور 95) برگزار می شود. در این مسابقات ورزشکاران در 23 رشته با هم رقابت می کنند و در مجموع 528 نشان توزیع خواهد شد.

پایان پیام
ارسال نظر