پایگاه خبری خوزنا

کد خبر 144
۱۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۰۴
اندازه متن
شفیع زاده:

اولویت باشگاه استقلال اهواز جذب بازیکنان بومی است

مالک باشگاه استقلال اهواز گفت: برای لیگ برتر اولویت ما جذب بازیکنان بومی است و بعد از آن سراغ غیربومی‌ها می‌رویم.

به گزارش خوزنا به نقل از مهر؛ شهرام شفیع زاده اظهار كرد: زمان زیادی تا آغاز مسابقات لیگ برتر باقی نمانده به همین منظور سعی داریم هر چه سریع‌تر نسبت به انتخاب سرمربی برای این تیم اقدام كرده كه در این خصوص گزینه‌هایی نیز در نظر گرفته شده و در اسرع وقت یكی از آنها به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز معرفی می‌شود.

وی افزود: روز یكشنبه همین هفته قرارداد خریداری امتیاز فولاد نوین را به پایان خواهیم رساند و با انتخاب همزمان سرمربی، سعی خواهیم كرد استقلال اهواز را بار دیگر به رقابت‌های لیگ برتر برگردانیم.

مالک باشگاه استقلال اهواز  گفت: یكی از سه گزینه استقلال اهواز برای پست سرمربی گری این تیم رضا مهاجری است. وی یكی از مربیان توانمند كشورمان است كه تا كنون مذاكراتی از سوی دیگر همكارانم با وی شده است و پس از عقد قرارداد خریداری امتیاز فولاد نوین در روز یكشنبه خود من هر چه سریع‌تر مذاكراتی را با دیگر گزینه‌های در نظر گرفته‌شده برای پست مربی‌گری تیم انجام خواهم داد.

شفیع زاده بیان كرد: در فصل آینده، برای پست رئیس هیئت‌مدیره، ارسطو جهانداری و برای سمت قائم‌مقام باشگاه از عبدالحمید رمضانی دعوت‌شده است و خود بنده مدیرعاملی باشگاه را برعهده خواهم گرفت.

وی عنوان كرد: لازم به ذكر است برای انتخاب بازیكنان استقلال اهواز در نظر داریم بومی‌گرایی را سیاست كار خود قرار داده و از بازیكنان شایسته خوزستانی برای بازی در تیم دعوت كنیم. در صورتی كه برای پستی بازیكن بومی پیدا نكردیم آنگاه از بازیكنان غیربومی استفاده كنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال اهواز قرار است با خرید امتیاز تیم فوتبال فولاد نوین اهواز به لیگ برتر بازگردد. با این حساب فوتبال اهواز دو تیم فوتبال با نام استقلال در لیگ برتر خواهد شد که یکی با نام اهواز و دیگری با نام خوزستان در لیگ برتر شرکت می کنند.

           


پایان پیام
ارسال نظر